Nasza strona internetowa do prawidłowego działania wykorzystuje pliki cookies
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ

     Firma Paxx Polska od 20 lat specjalizuje się w dystrybucji samoprzylepnych folii ochronnych oraz taśm klejących na terenie całej Polski.

 

     W swojej ofercie posiadamy produkty renomowanych producentów, gwarantujących najwyższą jakość, bezproblemowe stosowanie oraz ciągłość produkcji i dostaw. Specjalizujemy się w dostarczaniu folii ochronnych na kleju akrylowym i kauczukowym oraz taśm klejących zarówno dla producentów jak i hurtowni.

 

        Oferowane przez nas produkty znajdują zastosowanie w dużych przedsiębiorstwach produkcyjnych, firmach usługowych a także wśród klientów indywidualnych.

     Folie ochronne, każdorazowo dobieramy do konkretnego zastosowania, oferując jednocześnie dużą elastyczność w zakresie wymiarów, oferowanych produktów. Folie ochronne dostarczamy w:

• Nawojach: od 30 do 3000 mb

• Szerokościach: od 20mm do 2030mm

        Do dyspozycji Klientów oddajemy wieloletnie doświadczenie, laboratoryjne metody doboru produktów do konkretnego zastosowania oraz miłą i profesjonalną obsługę. Potwierdzeniem wysokiej jakości naszych usług jest przede wszystkim szerokie grono Klientów, z którymi współpracujemy nieprzerwanie od wielu lat.

       Jesteśmy firmą, która swoją pozycję buduje w oparciu o zadowolenie klienta z jakości dostarczanego towaru, terminowej dostawy i profesjonalnej obsługi.

Zapraszamy

logo paxx copyright Paxx Polska, ul. Bronisława Czecha 26, 42-674 Wilkowice, Polska, tel. +48 32 376 72 22
Zapisz się do naszego newslettera
©2016-2022 Paxx Polska. Wszystkie prawa zastrzeżone.  
www.paxxpolska.pl      www.folie-ochronne.pl      www.paxx.pl